Comfort Pack CPE43000TB 2.5 Ton Thru-the-Wall Condensing Units Cooling with Electric Heat Option
Add to Cart to see lower price
SKU:CPE43000TB
Stock status:In Stock
Product code:CPE43000TB
Available
Add to Cart to see lower price
General specs
  • Product codeCPE43000TB
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKUCPE43000TB
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)39.00in x 28.00in x 43.00in