National Comfort Products NCP4185000B 1.5 Ton Thru-the-wall Split System Condensing Unit
Add to Cart to see lower price
Category:Condensing Units
SKU:NCP4185000B
Stock status:In Stock
Product code:NCP4185000B
Available
Add to Cart to see lower price
General specs
  • Product codeNCP4185000B
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKUNCP4185000B
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)18.50in x 26.80in x 38.80in