NCP 3000-WSD-12 3000 series Wall sleeve
SKU:3000-WSD-12
Stock status:In Stock
Product code:3000-WSD-12
Available
General specs
  • Product code3000-WSD-12
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKU3000-WSD-12
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)34.00in x 13.00in x 3.00in