NCP NCP5185000A 1.5 Ton 5000 Series Thru-the-Wall Condensing Unit, 14.5 SEER2, R454B
Category:Condensing Units
SKU:NCP5185000A
Stock status:In Stock
Product code:NCP5185000A
Available
General specs
  • Product codeNCP5185000A
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKUNCP5185000A
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)18.50in x 26.88in x 38.88in