NCP NHP4185000B 1.5 Ton 5000 Series Thru-the-Wall Heat Pump, Single-Phase, 208-230/1/60, R410A
Add to Cart to see lower price
Category:Heat Pumps
SKU:NHP4185000B
Stock status:In Stock
Product code:NHP4185000B
Available
Add to Cart to see lower price
General specs
  • Product codeNHP4185000B
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKUNHP4185000B
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)18.50in x 26.88in x 38.88in