NCP NHP5185000A 1.5 Ton 5000 Series Thru-the-Wall Heat Pump, 13.5 SEER2, R454B
Category:Heat Pumps
SKU:NHP5185000A
Stock status:In Stock
Product code:NHP5185000A
Available
General specs
  • Product codeNHP5185000A
  • ManufacturerNational Comfort Products
  • SKUNHP5185000A
Dimensions
  • Dimensions (L x W x H)18.50in x 26.88in x 38.88in